KONST / Litografier / Färglitografi 12308021
nr 1230 8021
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Sverige. Stockholm. Signerad, numrerad 24/33. Motivet: 26x45 cm
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:29:56
21/1 17:39:45
21 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant